Domček bystrEEčka

Náš čarovný domček „Bystrička“ sa nachádza v severnej časti Turčianskej kotliny na úpätí a svahoch Malej Fatry v malej obci Bystrička. Turčianska kotlina je známa najmä svojou nádhernou prírodou a atrakciami v okolí. Určite Vás priláka navštívíť tieto nádherné miesta. Príďte si oddýchnuť od každodenného ruchu, stresu a výdobytkov modernej doby. Domček „Bystrička“ je svojou dispozíciou a vybavením určený na celoročné bývanie. 

V blízkosti sa nachádza najznámejšie lyžiarske stredisko Martinské hole a určite odporúčame navštíviť ViaFerrata,  ktorá je bezplatná a skoro celoročne prístupná. V lete sú známe Martinské hole zbieraním čučoriedok a v zimných mesiacoch je tu veľa trás na využitie SkiAlp aj bežkárske trasy. Ak ste milovníci kultúry, priamo v Martine môžete navštíviť Múzeum Slovenskej dediny, kde nájdete veľa nádherných kultúrnych pamiatok. 

Milovníci rýchlych jázd si môžu vychutnať v Martine jazdu na motokárovej krytej dráhe, ak radi bicyklujete, v obci Belá-Dulice, ktorá sa nachádza 10 km od mesta Martin sa nachádza BIKE Park so 6 cyklo trasami s rôznymi náročnosťami. S deťmi môžete navštíviť MINI ZOO – Gazdovský zverinec, ktorý sa nachádza v obci Turčianske Kľačany.

Príďte si oddýchnuť do nášho domčeka, ktorý je postavený v lone nádhernej a tichej prírody, kde načerpáte silu a energiu.

Mesto Martin je vzdialené 7km.

Obsadenosť

Rezervačný formulár

Povinné polia sú označené *
Cenník

150 €/noc

Silvester

180 €/noc
(min. 2 noci)

Scroll to Top